3 2 1 Akcja!


Pamiętacie naszą przygodę na planie filmowym? Dziś razem z członkami ekipy DTNŚ zajęliśmy miejsca w sali kinowej w Lublinieckim MDKu  gdzie o godzinie 18:00 wspólnie podziwialiśmy to co tworzyło się wspólnymi siłami przez dwa lata. Bardzo miło było zobaczyć te twarze z którymi tak wielkie wspomnienia nas łączą.
'Pobyt na planie DTNŚ dał nam nie tylko doświadczenie, ale także szansę być po tej drugiej stronie filmu, przekonać się na własnej skórze ile pracy, wysiłku, zaangażowania trzeba włożyć w to co się robi aby powstało tak piękne dzieło. Oczywiście taki wyjazd był dla nas wielką okazją, podpatrzenia profesjonalnej pracy na planie filmowym osób o których słyszeliśmy tylko w telewizorach. Przekonaliśmy się również, że nakręcenie filmu to nie tylko ruch kamerą i gotowe, tak naprawdę to masa przygotowań, setki zdjęć, nagrywanie do późna scen, dbanie o to aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Oglądając dziś to co powstało przez ostatnie lata poczuliśmy wielką dumę, że mogliśmy się do tego przyczynić cząstką siebie. Współpraca z tak wspaniałymi ludźmi jak Pan Tomek czy Bracia Zacharzewcy jak i z całą ekipą DTNŚ dała masę wspomnień do których zawsze będziemy miło i chętnie wracać. 
Pozdrawiamy i przede wszystkim życzymy dalszych sukcesów!
Tak więc, AKCJA!'Dawno temu na Śląsku!

„Dawno temu na Śląsku” to krótkometrażowy film fabularny w reżyserii Tomasza Protokowicza z Wrocławskiej Szkoły Filmowej MASTERSHOT, zakwalifikowany do międzynarodowych festiwali filmowych takich jak NOWE HORYZONTY Polska), IN DRAMA (Grecja), FARCUME (Portugalia), ALPINALE (Austria), RIVER FILM FESTIWAL (Włochy). 
Całej załodze DTNŚ a najbardziej Panu Tomkowi, życzymy dalszych sukcesów i oczywiście czekamy na kolejne odsłony kinowe!


Ze smutkiem pożegnaliśmy wszystkich gości, mamy nadzieję że zobaczymy się jeszcze nie raz!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz